Şablon çekişme:Çeşme zerur

Wikipediýa, erkin ensiklopediýa
Jump to navigation Jump to search

== At üýtgetme teklibi: Sitata gerekli ==

Sözleriň kesgitlemesinden ýola çykyp bu teklibi berýärin.

Salgylanma: Haýsydyr bir zady orta atamyzda nämä, haýsy çeşmä seredip beýle diýýändigine seredip diýýän materialymyz = salgylanma.

Salgylanylan çeşmäni görkezme işligi sitata. Bir çeşmäni salgylanmak hökmünde görkezemizde şo çeşmäni sitata edýäris. Galybersede, sitata gerekli frazasy has amatly, gysga we halkara söze meňzeş. Bellik: Hem sitata gerekli hem salgylanma gerek ikisi hem ulanylyp bilner. --Ruhubelent (talk) 17:52, 25 iýul 2018 (UTC)

By erdo can, Kategori eklediginizden sonra da denedim, tutmuyor. Makalede Hala "shablon:fixcategory" ile birlikte belirmekte. --Ruhubelenthabarlaş 11:43, 16 awgust 2018 (UTC)

tr:Kategori:Vikipedi temizleme kategorisinin Türkmencesini oluşturur musunuz?--By erdo can • çkş 11:54, 16 awgust 2018 (UTC)
By erdo can, tamam. Birazdan odaklanacağım, müsaitken
By erdo can, ben yapmayı denedim bir kaç kez ama hep eksik şablonlardan herhalde gizli kategori gibi şablonu yapamadım. En iyisi size zahmet olmazsa şöyle yapalım: Siz aynısını Türkçe olarak bu Vikipedide yaratın, ben sonra gerekli yerleri Türkmenceye tercüme ederim --Ruhubelenthabarlaş 10:00, 17 awgust 2018 (UTC)